Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

104500 €

Apartament 2+1 në shitje
Shitet apartament 2+1 në shitje në një zonë të aksesueshme pranë Rr. “Myslym Shyri”
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të pajisur me ashensor. Punimet e apartamentit janë cilësore. Ai është i shtruar me parket dhe i pajisur me sistem ngrohjeje.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1100 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 104500 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 95 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Nga : 17.08.2016, Vizituar 449 herë


Mundesuar nga NurSoft