Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

160000 €

Shitet apartament 3+1, ne Rr.”Haxhi Hysen Dalliu”,afer FSHN
Shitet apartament 3+1 afer "Fakultetit te Shkencave te Natyres", tek stacioni i trenit, me sipërfaqe 154.5 m2 se bashku me veranden eshte 183 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, nje dhome gatimi, nje dhome ndenje, dy tualete, korridor dhe nje verande te madhe qe rrethon te tre anet e apartamentit. Apartamenti ndodhet në katin e XI dhe te fundit te nje pallati te ri I ndertuar ne vitin 2005, ndersa ky apartament eshte ndertuar ne vitin 2010. Punimet ne apartament jane teper cilesore . Dritaret jane dopio-xham dhe te pajisura me grila , perreth verandes eshte vendosur tende prej druri, muret jane me hidroizolim. Eshte e mobiluar me te gjitha orendite shtepiake. Apartamenti ka shume drite dhe eshte I vetem ne ate kat .
Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 160000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Haxhi Hysen Dalliu", Tirane Orientimi:
Çmimi: 160000 € Çmimi për m2: 1038 € m2 Sipëfaqe: 154.2 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 9
Tualete: 2Dhoma: 3+1 Ngrohje:
Opsione: apartament prane Fakultetit te Shkencave te Natyres
Vizituar 2090 herë


Mundesuar nga NurSoft