Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

480 €

Jepet me qira duplex në Rr. “Myslym Shyri’
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme shumë të parapëlqyer në Rr. “Myslym Shyri”.
Apartamenti është i organizuar në formën e një duplexi ku në katin e parë ndodhet ambienti i ndenjjes, kuzhina e gatimit, dhe një tualet dhe katin e dytë të duplexit ndodhen dy dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është i rikonstruktuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore deri në detaje.
Është i pajisur me kondicioner dhe çdo gjë tjetër të nevojshme.
Çmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 480 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 6 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 11.08.2016, Vizituar 670 herë


Mundesuar nga NurSoft