Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet apartament 2+1 me qira te kompleksi “Erion”
Jepet me qira apartament 2+1 te kompleksi Erion, në Rr.”Asim Vokshi”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2, dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi shumë cilësor. Apartamenti është bosh por mund të mobilohet nga pronari.
Çmimi 300 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Asim Vokshi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 9 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 11.08.2016, Vizituar 330 herë


Mundesuar nga NurSoft