Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

32000 €

Shitet apartament 1+1 ne “Don Bosko”
Shitet apartament me sipërfaqe 60 m2 ne “Don Bosko” I organizuar në nje ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket ,nje dhome gjumi , nje tualet me drite natyrale dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e VI-te nje ndertimi te 6-katesh te vitit 2006 . Mund te shfytezohet dhe tarraca . Nuk eshte I pajisur me ashensor .
Apartamenti eshte I pajisur me certificate pronesie.
Cmimi 38000 euro/total

Tipi: Apartament Zona: Don Bosko, Tirane Orientimi:
Çmimi: 32000 € Çmimi për m2: 633 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 6 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1822 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft