Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

75000 €

Shitet apartament 1+1 mbrapa ekspozites ,te ish-kinema Dajti
Shitet apartament 1+1 mbrapa ekspozites , afer rruges “Myslym Shyri” ,me sipërfaqe 70 m2 I organizuar në nje ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket , nje dhome gjumi , tualet, depo dhe nje ballkon me siperfaqe 13 m2. Apartamenti ndodhet në katin e IV te nje pallati ekzistues.
Apartamenti eshte me certificate pronesie.
Cmimi 75 000 euro/total

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Nikolla Jorgo", Tirane Orientimi:
Çmimi: 75000 € Çmimi për m2: 1071 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 4 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1277 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft