Apartament, Zyre, Projekt i ri Me Qera

Shto Si Favorite

1050 €

Zyrë me qira pranë RTSH-së.
Zyra është organizuar në formë apartamenti me tre ambiente, një nga të cilat është rreth 40 m2, një ambient kuzhine i vecantë, dy tualete dhe një ballkon.
Jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shumë pranë RTSH-së.
Ambienti ndodhet në katin e gjashtë të një ndërtimi shumë cilësor në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.
Sipërfaqja neto është 110 m2.
Në cmimi përfshihet taksa 15% dhe një vend parkimi i mbyllur.
Çmimi 1050 euro/muaj

Tipi: Apartament, Zyre, Projekt i ri Zona: Pranë TVSH-së, Tirane Orientimi: Perendim
Çmimi: 1050 € Çmimi për m2: 10 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 12 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: liceu artistik, RTSH, zyra pranë RTSH-së, 2+1
Vizituar 523 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft