Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

220 €

Jepet me qera apartament 1+1 Te “Bulevardi Zogu I I”
Jepet me qera apartament 1+1 te “Bulevardi Zogu I I”,buze rruges kryesore,totalisht I rikonstruktuar me sipërfaqe 50 m2 I organizuar në nje ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket , nje dhome gjumi dhe tualet. Apartameti k ate gjitha orendite e nevojshme per te jetuar . Apartamenti ndodhet në katin e IV te nje pallati ekzistues.
Cmimi 220 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 220 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 50 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 6 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 748 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft