Apartament, Shtepi Pushimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

140000 €

Shitet super apartament në Durrës
Shitet apartament 3+1 në Durrës pranë Stacionit të Trenit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 200 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, tri dhoma gjumi, tri tualete dhe tri ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati 8-katësh.
Apartamenti ka punime shumë cilësore, është i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner.
Salloni ka një pamje mahnitëse nga bregdeti i Adriatikut.
Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Çmimi 140000 euro

Tipi: Apartament, Shtepi Pushimi Zona: Pranë Stacionit të Trenit, Durrës Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 140000 € Çmimi për m2: 700 € m2 Sipëfaqe: 200 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 7
Tualete: 3Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 466 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft