Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

125000 €

Shitet apartament 2+1 ne Rr. “Hoxha Tahsin”
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Rr. “Hoxha Tahsin”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 102 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati 7-katësh.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja dhe perëndimi.
Çmimi 125000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Hoxha Tahsin", Tirane Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 125000 € Çmimi për m2: 1225 € m2 Sipëfaqe: 102 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 22.07.2016, Vizituar 451 herë


Mundesuar nga NurSoft