Vile Me Qera

Shto Si Favorite

1000 €

Vilë me qira në Rrugën e Dibrës
Jepet me qira vilë pranë spitalit amerikan 2 në Rrugën e Dibrës.
Vila ka një sipërfaqe prej 250 m2 dhe ndahet në tri kate.
Kati i parë i vilës organizohet në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi dhe tualet. Kati i dytë ka dy dhoma gjumi dhe një tualet dhe kati i tretë ka dy dhoma gjumi dhe një tualet.
Vila është totalisht e mobiluar dhe e pajisur me kondicioner.
Në oborrin e vilës ka dhe dy vende parkimi.
Çmimi 1000 euro/muaj

Tipi: Vile Zona: Rruga e Dibres, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1000 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 1000 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 0
Tualete: 3Dhoma: 4 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 455 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft