Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet me qera apartament 2+1 te Bulevardi "Zogu i I”
Jepet me qera apartament 2+1 te Bulevardi "Zogu i I”, buze rruges kryesore, totalisht I rikonstruktuar me sipërfaqe 75 m2 I organizuar në nje ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket , nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon. Apartameti ka te gjitha orendite e nevojshme per te jetuar te cilat jane te reja . Apartamenti ndodhet në katin e IV te nje pallati ekzistues.
Cmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 75 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 6 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 912 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft