Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

86400 €

Shitet apartament 1+1 te rr.“Sander Prosi”,”Muahamet Gjollesha”
Shitet apartament 1+1 ,me sipërfaqe 72 m2 I organizuar në nje ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket , nje dhome gjumi , tualet, dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e II te nje pallati te ri te vitit 2000 .
Apartamenti eshte me certificate pronesie.
Cmimi 1200 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Sander Prosi", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 86400 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 72 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1090 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft