Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 2+1 me qira pranë Qendrës “Globe”
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë Kryqëzimit të “21 Dhjetorit”.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës, Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 9
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 559 herë


Mundesuar nga NurSoft