Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

125600 €

Apartament ne shitje 2+1 pranë Fakultetit të Shkencave të Natyrës
Shitet apartament shumë pranë Qendrës, pranë Fakultetit të Shkencave të Natyrës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 115 m2 dhe është I organizuar në dy dhoma gjumi ndër të cilat njëra matrimoniale dhe tjetra dhomë për fëmijë, ambient ndenjie dhe kuzhine gatimi të vecuar, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri në një zonë shumë të aksesueshme.
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1100 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Bulevardi "Zogu i I", Tirane Orientimi:
Çmimi: 125600 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 115 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Nga : 07.07.2016, Vizituar 617 herë


Mundesuar nga NurSoft