Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1100 €

Apartament 3+1 me qira në Rr. “Mustafa Matohiti”
Jepet me qira një superapartament në një zonë rezidenciale.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 137 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie me shumë dritë dhe pamje mahnitëse, kuzhinë, një korridor që ndan ambientin e ditës nga atë të natës, tri dhoma gjumi, dy tualete njëri prej të cilëve me vaskë dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e tetë të pallatit.
Apartamenti është i mobiluar dhe i pajisur me kondicioner, lavatrice, tharëse rrobash, lavastovilje etj.
Çmimi 1100 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Mustafa Matohiti", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 1100 € Çmimi për m2: 9 € m2 Sipëfaqe: 137 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 10 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 587 herë


Mundesuar nga NurSoft