Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

50000 €

Apartament 2+1 prane Casa Italia

Shitet apartament me sipërfaqe 94 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndohdet në një kompleks cilësor të kthesa e Kamzes.

Cmimi 50 000 euro

Tipi: Apartament Zona: prane Casa Italia, Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 50000 € Çmimi për m2: 531 € m2 Sipëfaqe: 94 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1007 herë


Mundesuar nga NurSoft