Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament 1+1 me qira në Rrugën e Kavajës
Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme në Rrugën e Kavajës.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, një dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Ndodhet në katin e katërt të një pallati të pajisur me ashensor.
Çmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Kavajes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 23.06.2016, Vizituar 401 herë


Mundesuar nga NurSoft