Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

94000 €

Apartament 2+1 te Liqeni
Shitet apartament me sipërfaqe 94 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, një ambient ngrënie dhe gatimi të përbashkët dhe tualet. Apartamenti ka punime shume cilësore.
Ka pamje relaksuese nga Liqeni Artificial i Tiranës.
Çmimi 1000 euro/ m2 i diskutueshëm.

Tipi: Apartament Zona: te Liqeni, Tirane Orientimi:
Çmimi: 94000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 94 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 860 herë


Mundesuar nga NurSoft