Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

90000 €

Shitet apartament 2+1 përballë shkollës “Petro Nini Luarasi”
Shitet apartament me sipërfaqe 100 m2 të organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ngrënie dhe ndenjie të përbashkët dhe tualet. Apartamenti ndodhet në një ndërtesë ekzistuese por është rikonstruktuar vitet e fundit. Pamja e apartamentit është nga shkolla.
Ndodhet në katin e 5 në katin e parafundit.
Cmimi 900 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Sami Frasheri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 90000 € Çmimi për m2: 900 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione: prane shkolles "Petro Nini Luarasi"
Vizituar 1147 herë


Mundesuar nga NurSoft