Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 2+1 me qira pranë Ish-Ekspozitës “Shqipëria Sot”
Shitet apartament me sipërfaqe 108 m2 i organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ndenjie dhe ngrënie të përbashkët, nje tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në një ndërtim shumë cilësor dhe është i pabanuar më parë.
Çmimi 400 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot", Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 108 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 813 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft