Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

98000 €

Shitet apartament 2+1 te tregu elektrik Rr.“Todi Shkurti”
Shitet apartament 2+1 te Tregu Elektrik me siperfaqe 120 m2 te rruga “Todri Shkurti ”. Kati I VIII dhe I fundit I nje pallati 8-katesh I vitit 2005. Apartamenti është I organizuar në ambient ndenjie dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti shitet I mobiluar. Dritaret jane me dopio xham me dritare plastike salamander , grila automatike me korent , parket druri. Pajisjet jane super cilesore modelet e fundit . Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie .
Cmimi total 98 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Todi Shkurti", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 98000 € Çmimi për m2: 816 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 2241 herë


Mundesuar nga NurSoft