Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

170000 €

Shitet apartament 2+1 në zonën e ish-Bllokut

Apartamenti ndodhet ne një zonë shumë të mirë.
Sipërfaqja prej 110 m2 është e organizuar më së miri në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete njeri prej të cilëve me ndriçim natyral.

Apartamenti ndodhet në katin V të një ndërtimi të ri me standarde të respektuara.
Punimet e apartamentit janë cilësore dhe mobilimi është në stil bashkëkohor.
Është i pajisur me certifikatë pronwsie.

Çmimi 1545 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: mbrapa kinema Agimit, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 170000 € Çmimi për m2: 1545 € m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: apartament super modern
Vizituar 1686 herë


Mundesuar nga NurSoft