Apartament, Shtepi Pushimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

22800 €

Shitet apartamente në Vlorë pranë Ujit të Ftohtë
Shiten apartament me sipërfaqe të ndryshme buze detit pranë Ujit të Ftohtë në Vlorë.
Apartamentet ndodhen në një ndërtim të ri dhe shumë cilësor me parametra europianë.
Sipërfaqja e apartamenteve varion nga 40 m2 garsoniera, 62 m2 apartament 1+1 dhe 103 m2 apartament 2+1.
Të gjitha apartamentet kanë pamje nga deti.
Janë të pajisura me certifikatë pronësie.
Çmimi 570 euro/m2

Tipi: Apartament, Shtepi Pushimi Zona: Uji i Ftohte, Plazh, Vlore Orientimi: Perendim
Çmimi: 22800 € Çmimi për m2: 570 € m2 Sipëfaqe: 40 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 5 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Nga : 07.06.2016, Vizituar 391 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft