Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

450 €

Apartament me qira 2+1 në Rrugën e Kavajës
Jepet me qira apartament 2+1 shumë pranë Qendrës në një zonë të aksesueshme në Rrugën e Kavajës.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie të përbashkët, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Ofrohet edhe mundësi parkimi.
Çmimi 450 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Kavajës, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 10 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 453 herë


Mundesuar nga NurSoft