Magazine, Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

1800 €

Ambient biznesi me qira pranë Institutit në Kamëz
Jepet me qira godinë jashtë Tiranë pranë Institutit Bujqësor në Kamëz.
Godina ka funksionuar si shkollë private.
Godina ka një sipërfaqe totale ndërtimi prej 600 m2 e cila ndahet në 4-kate, secili me sipërfaqe 150 m2.
Cdo kat është i përbërë nga 4 klasa dhe dy tualete.
Godina është i pajisur me laborator dhe mencë.
Është e mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme që i nevojiten një shkolle.
Ka të instaluar edhe sistem kamerash, hidrant uji fikse zjarri etj.
Shkolla ka fushë sporti dhe oborr.
Godina mund të shërbejë edhe për zyra ose spital privat.
Çmimi 3 euro/m2

Tipi: Magazine, Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Kamëz, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1800 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 600 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 4 Kati: 0
Tualete: 7Dhoma: 10 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 04.06.2016, Vizituar 394 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft