Vile, Shtepi Pushimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

136000 €

Shitet vilë në bregdetin e Adriatikut
Vila gjendet ne një kompleks shumë të qetë, pranë detit në Golem.
Sipërfaqja është 160 m2, e ndarë në 2 kate.
Kati i parë ka një sallon të madh me oxhak, një ambient gatimi dhe ngrënieje, nj ëdhomë gjumi dhe një tualet.
Kati i dytë ka dy dhoma të mëdha gjumi, një tualet dhe një verandë.
Vila ka një kopësht personal prej 300 m2 të mbjellë me pemë dhe lule. Ndodhet 100 m larg detit. Rezidenca në të cilën gjendet është shumë e qetë, me kushte të larta sigurie e survejim 24 orë, si dhe me një sistem menaxhimi të 12 muajt e vitit.
Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes është qëndror (chiller) me energji elektrike. Oxhaku është funksional me dru natyralë.
Çmimi 850 euro/m2

Tipi: Vile, Shtepi Pushimi Zona: , Orientimi:
Çmimi: 136000 € Çmimi për m2: 850 € m2 Sipëfaqe: 160 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 3Dhoma: 5 Ngrohje:
Nga : 02.06.2016, Vizituar 444 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft