Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

43000 €

Shitet apartament 1+1 në Rr. “Ali Demi “ prane shkolles “1 Maji”
Shitet apartament me sipërfaqe 62 m2 I organizuar në nje ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket nje dhome gjumi ,tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e gjashte dhe te fundit te nje ndertimi ekzistues .
Cmimi 43 000 euro total

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Ali Demi", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 43000 € Çmimi për m2: 693 € m2 Sipëfaqe: 62 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 6 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 885 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft