Dyqan, Komerciale, Zyre, Biznes Ne Shitje

Shto Si Favorite

363000 €

Shitet ambient për zyra tek ish-Profarma
Shitet ambient për zyra në Rr.”Xhanfize Keko”. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 121 m2.
Disponon dhe parkim nëntokë. Ambienti ndodhet në një qendër tregtare e ndërtuar në vitin 2012.
Ambienti është i përshtatshem për zyra palester, call center, laborator etj
Cmimi 3000 euro/m2

Tipi: Dyqan, Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Rr. "Xhanfize Keko", Tirane Orientimi:
Çmimi: 363000 € Çmimi për m2: 3000 € m2 Sipëfaqe: 121 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 8 Kati: 1
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Nga : 01.06.2016, Vizituar 443 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft