Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

144125 €

Shitet apartament në Rr.” Siri Kodra”
Shitet apartament 2+1 në rr.“Siri Kodra”, pranë Selvisë. Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 115.3 m2, dhe ndodhet në katin e VI-të të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor buzë rrugës kryesore. Apartamenti është i organizuar nga një sallon ndenjie dhe ngrënie i cili ka dhe një ballkon dhe një depo të vogël, dy dhoma gjumi me hapësira të mëdha, dy tualete të dyja me dritare dhe njëri prej tyre ka një ballkon të vogël, si dhe korridori i cili ndan kthinat.
Apartamenti është i orientuar jug-lindje dhe ka shumë dritë.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 1250 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Pranë Selvisë, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 144125 € Çmimi për m2: 1250 € m2 Sipëfaqe: 115.3 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 7 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 01.06.2016, Vizituar 660 herë


Mundesuar nga NurSoft