Apartament, Komerciale Ne Shitje

Shto Si Favorite

120072 €

Shitet apartament 2+1, ne Rr.”Reshit Collaku”
Shitet apartament 2+1 ose zyre me sipërfaqe 100.06 m2 I organizuar në disa ambiente te cilat jane adaptuar per zyre, nje tualet dhe nje korridor. Apartamenti ndodhet në katin e II te nje pallati ekzistues, mund te perdoret per banim ose per ambiente sherbimesh pasi ka lehtesine e komunikimit direkt me rrugen kryesore ne rr.”Myslym Shyri “ . Eshte totalisht I rikonstruktuar. Dritaret jane dopio-xham dhe te pajisura me grila.
Apartamenti eshte me certificate pronesie.
Cmimi 1200 euro/m2

Tipi: Apartament, Komerciale Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi: veri-perendim
Çmimi: 120072 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 100.06 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: apartament i rikonstruktuar me parametra bashkekohore
Vizituar 24244 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft