Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

190000 €

Shitet apartament 3+1 të Liqeni i thatë
Shitet apartament 3+1 në një zonë të qetë të Liqeni i thatë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 163 m2 dhe një verandë me sipërfaqe 127 m2.
Apartamenti ndahet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tri dhoma gjumi, dy tualete dhe një korridor në hyrje të apartamentit.
Ndodhet në katin e shtatë dhe të fundit të pallatit dhe ka shumë dritë.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 190 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi:
Çmimi: 190000 € Çmimi për m2: 840 € m2 Sipëfaqe: 290 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Nga : 26.05.2016, Vizituar 603 herë


Mundesuar nga NurSoft