Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

107100 €

Shitet apartament 2+1 te liqeni i thatë, afër kompleksit Colombo
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 126 m2 dhe është i organizuar nga një sallon ndenjie dhe ngrënie, një dhomë matrimoniale me tualetin brenda, një dhomë fëmijësh, një tualet në hyrje, dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri 6-katësh, shumë cilësor.
Është i orientuar totalisht nga jugu dhe ka shumë dritë. Ka të instaluar sistemin e ngrohje-ftohjes.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Ka dhe mundësi blerjeje të një garazhi.
Cmimi 850 euro/m2.

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: Jug
Çmimi: 107100 € Çmimi për m2: 850 € m2 Sipëfaqe: 126 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 6 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Nga : 26.05.2016, Vizituar 691 herë


Mundesuar nga NurSoft