Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1200 €

Apartament 3+1 me qira pranë Stadiumit “Qemal Stafa”
Jepet me qira një superapartament pranë parkut të Liqenit në një zonë të aksesueshme dhe mes ajrit dhe gjelbërimit pafund.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 160 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie me shumë dritë dhe pamje mahnitëse, kuzhinë, një koridorr që ndan ambientin e ditës nga atë të natës, tri dhoma gjumi, dy tualete njëri prej të cilëve me vaskë dhe tri ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e tetë të pallatit.
Apartmaneti është i mobiluar dhe i pajisur me kondicioner, lavatrice, tharese rrobash, lavastovilje etj.
Ofrohet edhe mundësi parkimi.
Çmimi 1400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Stadiumit "Qemal Stafa", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 1200 € Çmimi për m2: 8 € m2 Sipëfaqe: 160 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 345 herë


Mundesuar nga NurSoft