Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 2+1 me qira te Rruga e Saraceve
Jepet me qira apartament me sipërfaqe 115 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi dhe tualet. Apartamenti është I pajisur me të gjitha mjetet e nevojshme dhe eshte I mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi cilësor.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Saraceve, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 115 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar ne menyre bashkekohore
Vizituar 922 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft