Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

105000 €

Shitet apartament 2+1 në Rr. “Myslym Shyri”
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Rr. “Myslym Shyri”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 98 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati.
Është i orientuar nga juglindja dhe ka shumë dritë.
Çmimi 105000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi: Juglindje
Çmimi: 105000 € Çmimi për m2: 1070 € m2 Sipëfaqe: 98 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 23.05.2016, Vizituar 501 herë


Mundesuar nga NurSoft