Magazine, Komerciale, Biznes Ne Shitje

Shto Si Favorite

3000000 €

Shitet ambient biznesi në Autostradën Tiranë-Durrës
Shitet ambient buzë rrugës Tiranë-Durrës në kilometrin e 12.
Ambienti është 4-katësh + bodrum dhe është i organizuar në bodrumin me sipërfaqe 505 m2, kati përdhes me sipërfaqe 485 m2, kati i parë dhe i dytë me sipërfaqe 635 m2 dhe kati i tretë me siperfaqe 485 m2.
Zyrat janë të mobiluara dhe përbehen nga dy salla të mëdha secila me dhomë të vecante për zyrë drejtori ose shefi, ambient per trajnime, sallë mbledhjesh, guzhinë, sallë ngrënie dhe banja te vecanta.
Sipërfaqja e truallit në të cilën ndodhet ka një sipërfaqe prej 1900 m2.
Ambienti është i pajisur me aspirim dhe kondicionim.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Tipi: Magazine, Komerciale, Biznes Zona: Autostrada Tirane-Durres, Tirane Orientimi:
Çmimi: 3000000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 1900 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 5 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione:
Vizituar 856 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft