Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Jepet me qera apartament 2+1 në Bllok
Jepet me qera apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Rr.“Abdyl Frashëri” në Bllok.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 145 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete njëri i pajisur me kabinë dushi dhe tjetri me vaskë dhe një ballkon të madh. Dhoma matrimoniale ka tualetin përkatës. Apartamenti gjendet në katin e VIII një ndërtimi të ri, i pajisur me ashensor .
Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake (sobë me korent dhe gas, lavastovilje, frigorifer) dhe sistem ngrohje-ftohje chiller.
Cmimi 600 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 145 m2
Faza: Ndërtim i riKate Total: 12 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 16.05.2016, Vizituar 527 herë


Mundesuar nga NurSoft