Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

58000 €

Shitet apartament 2+1 pranë 21-Dhjetorit
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë 21-Dhjetorit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 72 m2 dhe eshte i organizuar në një ambient ndenjie, aneks gatimi, dy dhoma, tualet dhe korridor.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi ekzistues por është i rikonstruktuar.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 58000 euro

Tipi: Apartament Zona: Pranë 21-Dhjetorit, Tirane Orientimi: Lindje-Perëndim
Çmimi: 58000 € Çmimi për m2: 805 € m2 Sipëfaqe: 72 m2
Faza: Ndërtim ekzistuesKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 13.05.2016, Vizituar 678 herë


Mundesuar nga NurSoft