Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

132000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Zogut të Zi në Rr. “Muahamet Gjollesha”
Shitet apartmanet në një zonë të aksesueshme pranë Zogut të zi.
Apartamenti ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 120.48 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe korridor.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 132000 euro

Tipi: Apartament Zona: Pranë Zogut të Zi, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 132000 € Çmimi për m2: 1095 € m2 Sipëfaqe: 120.48 m2
Faza: Ndërtim i riKate Total: 8 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 2+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 489 herë


Mundesuar nga NurSoft