Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

120000 €

Apartament 2+1 ne shitje pranë Kopshtit Zoologjik
Shitet apartament në një zonë të qetë pranë Kopshtit Zoologjik.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 140 m2 dhe ka një planimetri të organizuar mirë.
Apartamenti ka sallon me shumë dritë që ndahet në ambientin e ndenjies dhe të gatimit, ka dy dhoma gjumi, ballkon të madh dy tualete dhe një korridor të madh në hyrjen e apartamentit.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 120000 euro

Tipi: Apartament Zona: , Orientimi: Lindje
Çmimi: 120000 € Çmimi për m2: 857 € m2 Sipëfaqe: 140 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 6 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 669 herë


Mundesuar nga NurSoft