Hotel, Komerciale, Biznes Ne Shitje

Shto Si Favorite

500000 €

Shitet Hotel ne Rr. “Llazi Miho”, Km 5 Vaqarr
Hoteli ndodhet në km e 5-të, Vaqarr në një zonë karakteristike me hotele dhe motele. Hoteli është ndërtuar në vitin 2004 dhe ka një sipërfaqe trualli prej 500 m2. Hoteli është i organizuar në tri kate dhe papafingo.
Kati përdhe ka parking të mbyllur dhe recepsion dhe ka një sipërfaqe prej 204 m2.
Kati i parë ka një sipërfaqe prej 160 m2, organizohet në 5 dhoma së bashku me tualetet përkatëse dhe ballkone.
Kati i dytë ka një sipërfaqe prej 160 m2, organizohet në 5 dhoma së bashku me tualetet përkatëse dhe ballkone. Këtu ndodhet dhe lavanteria.
Kati i tretë ka një sipërfaqe 80 m2 së bashku me verandën është 160 m2 dhe është i papërfunduar.
Hoteli ka gjenerator te fuqishëm, transformator, depozitë uji.
Gjithashtu ka dhe parking të hapur në pjesën e oborrit.
Hoteli është në gjendje pune dhe aktualisht nxjerr fitime të larta.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 500 000 euro i diskutueshem

Tipi: Hotel, Komerciale, Biznes Zona: Vaqarr, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500000 € Çmimi për m2: 674 € m2 Sipëfaqe: 764 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 4 Kati: 0
Tualete: 10Dhoma: 10 Ngrohje:
Nga : 10.05.2016, Vizituar 566 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft