Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Apartament 1+1 me qira te ish-kinema “17 Nentori”
Jepet me qira apartament 1+1 në Qendër të Tiranës në një zonë të aksesueshme.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri.
Apartamenti është i mobiluar dhe i pajisur me kondicioner.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Qender, Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 03.05.2016, Vizituar 527 herë


Mundesuar nga NurSoft