Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Apartament 2+1 me qira te Selvia
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë Qendrës së Qytetit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri të pajisur me ashensor. Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jug-perëndimi.
Apartamenti është i pamobiluar.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Pranë Selvisë, Tirane Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 90 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 03.05.2016, Vizituar 503 herë


Mundesuar nga NurSoft