Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

95000 €

Shitet apartament 2+1 pranë Kompleksit Dinamo
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme shumë pranë Liqenit artificial.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri shumë cilësor me termoizolim dhe veshje kapot.
Çmimi 950 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Pranë Kompleksit Dinamo, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 95000 € Çmimi për m2: 950 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 9 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 03.05.2016, Vizituar 568 herë


Mundesuar nga NurSoft