Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament 2+1 me qira pranë Juridikut
Jepet me qira apartament 2+1 në një ndër zonat më të pëlqyera në Tiranë pranë Fakultetit Juridik.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, aneks gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi ekzistues.
Apartamenti është i sapo rikonstruktuar dhe është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha pajisjet e nevojshme. Është i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner.
Gjithçka është e re.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Pranë Juridikut, Tirane Orientimi: Jug
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 90 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 29.04.2016, Vizituar 678 herë


Mundesuar nga NurSoft