Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

56000 €

Okazion! Shitet ambient shërbimi në Laprakë
Shitet ambient shërbimi, dyqan në Laprakë buzë Rr.”Dritan Hoxha”.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe është i gjithi openspce.
Ambienti momentalisht funksionon si dyqan.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 700 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Laprake, Tirane Orientimi:
Çmimi: 56000 € Çmimi për m2: 700 € m2 Sipëfaqe: 80 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Nga : 26.04.2016, Vizituar 554 herë


Mundesuar nga NurSoft