Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

220 €

Apartament 2+1 te Liqeni i Thatë
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të qetë pranë Liqenit të Thatë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 124 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, aneks gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një ndërtimi të ri.
Ka vetëm mobilien e kuzhinës.
Është i pajisur me kondicioner në cdo dhomë.
Çmimi 220 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi:
Çmimi: 220 € Çmimi për m2: 2 € m2 Sipëfaqe: 124 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 26.04.2016, Vizituar 602 herë


Mundesuar nga NurSoft