Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

350 €

Apartament me qira 4+1 te Liqeni i Thatë
Jepet me qira apartament në një zonë të qetë pranë Liqenit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 160 m2 e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, katër dhoma gjumi, tri tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ka hapësira të bollshme për një jetësë komode.
Jepet pjesërisht i mobiluar.
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri.
Çmimi 350 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi:
Çmimi: 350 € Çmimi për m2: 2 € m2 Sipëfaqe: 160 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 3Dhoma: 4 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 26.04.2016, Vizituar 613 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft