Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

100000 €

Shitet apartament 2+1 në Rr. “Margarita Tutulani”
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme 5 minuta larg Bllokut dhe 5 minuta larg Liqenit Artificial.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati.
Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugperëndimi.
Çmimi 100000 euro

Tipi: Apartament Zona: Pranë shkollës "Dëshmorët e Lirisë", Tirane Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 100000 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 90 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 7 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 25.04.2016, Vizituar 609 herë


Mundesuar nga NurSoft